DIPLOMATIK PLAKA OTO GÜMRÜKLEME (CD CC PLAKA)

Büyükelçilik hizmet araçları ve Büyükelçilikte görev yapan yabancı Diplomatlara ait araçların Diplomatik Plaka ( Yeşil CD plaka ) Gümrükleme işlemleri Büyükelçilik tarafından tanzim edilip, Dışişleri bakanlığı tarafından onaylanmış olan Form B ( Takrir ) belgesi ile sonuçlandırılmaktadır. Evli olan Diplomat şahıslar kendisinin ev eşinin kullanımı için iki adet vergisiz araç ( Tax Free Cars ) ithal edebilir.

Şirketimizin Yabancı Misyon ve Mensuplarına sunmuş olduğu vergi muafiyetli ( Tax Free Cars ) Diplomatik Plaka ( Yeşil CD plaka ) otomobil ithalatı / İhracı konusundaki hizmetler uzman personellerimiz tarafından takip edilip, minimum sürede sorunsuz şekilde sonuçlandırılmaktadır. Şirketimiz; ithal işlemlerini yapmış olduğu otomobillerin, araç muayene- TSE uygunluk belgesi - Ruhsat Plaka işlemlerini tek adresten yürütüp, müşterisine zaman kazandırmak amaçlı Anahtar teslimi hizmet sunmaktadır.

Diplomatik Yeşil Plaka araçların Gümrükleme, Ruhsat – Plaka hizmetlerinin yanı sıra yabancıdan yabancıya satışları, trafik kayıtlarının kapatılması ve Yurtdışına ihracı, şirketimizin hizmetleri arasında bulunmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanmak için, elçilik personelleri yerine şirketimizi görevlendire bilirsiniz. Şirketimiz en kaliteli hizmetini en ekonomik şekilde sunmaktadır. Satın almak istediğiniz hizmet hakkında daha geniş bilgi edinmek ve gerekli olacak belgeleri öğrenmek için bizimle irtibat kurunuz.

  • Hizmet Araçları Gümrükleme işlemi
  • Diplomat Şahısların Oto ithalatı / İhracı
  • Araç Muayene
  • Yeşil Plaka işlemleri
  • İlişik kesme işlemleri
    Diplomatik plaka işlemleriniz için bizimle irtibat kurunuz.Uzman kadromuzla aracınızın satışını yılların tecrübesi ile en kısa sürede neticelendirelim.
iletisim

ARAÇ ARAMA

Marka
Yıl
Yakıt
Vites
Renk
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Motor Gücü